הסעות-לעובדים-ברמת-השרון
|

הסעות לעובדים ברמת השרון: 3 יתרונות חשובים

הסעות לעובדים ברמת השרון יכולות לשפר את איכות העובדים שיגיעו אליכם לחברה, לאפשר לכם לנהל סדר יום קבוע ולהיות אפקטיביים הרבה יותר. מדוע? הנה התשובות

עמית הוא מנהל צוות מקצועי באחת מחברות ההיי טק המובילות בישראל. לאורך השנים הוא הבין שכדי לגייס את העובדים הטובים ביותר, צריך לתת מענה לצרכים האמיתיים, ולא רק להסתפק בתלוש שכר שמן. "מדהים לראות כמה נושא התנועה וההגעה אל המשרד וממנו הפך להיות נושא חם בקרב עובדים חדשים", אומר עמית. "אני עובד בחברות היי טק כבר הרבה מאוד שנים ולאורך הזמן אני רואה את התנודתיות בפרמטרים שמעסיקים את העבודים ומתורגמים לתנאים מטעם החברות השונות".

לאחרונה החלו בחברה שבה עובד עמית להציע הסעות לעובדים ברמת השרון והסביבה. "איזור השרון משופע באנשים מאוד איכותיים שיכולים להיות רלוונטיים לתפקידים שונים אצלנו. יחד עם זאת, מספר האנשים שגרים באיזור ובפועל מגיעים אלינו לעבודה הוא נמוך מאוד. כאשר חשבנו על הסיבות לפער, אחד הדברים שעלה באופן מובהק הוא נוסע הנסיעות. החלטנו לעשות ניסיון ולפרסם מודעת דרושים ובה לציין במפורש שהתפקיד כולל גם הסעות לעובדים ברמת השרון והסביבה. להפתעתנו, הגיעו הרבה מאוד פניות מעובדים פוטנציאליים שגרים באיזור ולא היו מוכנים לעשות את הנסיעה הלוך ושוב על בסיס יום יומי. בשורה התחתונה, הצלחנו לגייס כמה עובדים מאוד איכותיים, וכעת נושא הסעות לעובדים הוא חלק בלתי נפרד מסל ההטבות שאנחנו מציעים לעובדי החברה".

רוית היא אחת העובדות אשר מגיעה באמצעות ההסעה. "התחלתי לעבוד בחברה רק אחרי שווידאתי שיש הסעות לעובדים ברמת השרון", היא אומרת. "אני גרה ברמת השרון ויודעת היטב מה המשמעות של נסיעה הלוך ושוב מידי יום. גם למי שיש רכב חברה, עצם העמידה האינסופית בפקקים היא מייאשת ומתסכלת. הייתי מגיעה לעבודה עייפה, עצבנית, אחרי שיצאתי מאוד מוקדם מהבית כדי לנסות לחמוק מחלק מהפקקים. אותו התסריט היה חוזר גם בערב, כאשר הייתי מגיעה הביתה. לא היתה לי סבלנות לשום דבר. זה פשוט מוטט אותי. לכן, כאשר שמעתי שבחברה מציעים הסעות לעובדים, מיד נרשמתי. אפילו הסכמתי לוותר על חלק ממימון אחזקת הרכב. זה עד כדי כך היה לי משמעותי".

רוית נוסעת בשירותי ההסעות כבר מספר שבועות ומספרת על השינוי. "אני לוקחת את המחשב הנייד איתי הביתה ובדרך אל המשרד וממנו אני עובדת, שולחת מיילים, מוודאה שדברים סגורים כמו שצריך. בנוסף, את כל שיחות הטלפון של הבוקר אני מנהלת מהדרך. בעצם נוצר מצב שאני מגיעה למשרד נטו בשביל לעבוד, ויודעת בדיוק מתי אני יוצאת הביתה כי אני תלויה בהסעות. זה איפשר לי לחזור ולנהל סדר יום שפוי, ליהנות גם מהילדים וגם להרגיש שאני מנהלת קריירה משמעותית מאוד".

Similar Posts