וינה המלצות

היכרות עם וינה

המלצות וינה הן תקן בינלאומי לעריכת טקסטים כתובים. הם פותחו על ידי קבוצת מומחים מכל העולם ופורסמו בשנת 1993 בחסות ארגון התקינה הבינלאומי (ISO).

המלצות וינה הן אוסף של קווים מנחים המספקים לעורכים סדרה של כללים שיש לפעול לפיהם בעת עריכת טקסטים. הנחיות אלו מבוססות על גישה שיטתית לעריכה, המחולקת לשלושה שלבים: קריאה, הבנה ותיקון. ההנחיות נועדו לסייע לעורכים לקבל החלטות לגבי אופן עריכת טקסטים על מנת לייצר טקסטים נכונים ועקביים.

וינה היא בירת אוסטריה ואחת הערים היפות בעולם. הוא ביתם של מוזיאונים רבים, כולל מוזיאון ה- Kunsthistorisches והאלברטינה. העיר מפורסמת גם בבתי הקפה שלה, שבהם יכולים הלקוחות ליהנות מכוס קפה ולצפות בהופעות מוזיקה חיה. לווינה יש מורשת תרבותית עשירה עם שילוב של סגנונות אדריכליים מהגותי ועד לארט נובו.

וינה היא אחת הערים היפות בעולם ויש לה מורשת תרבותית עשירה עם סגנונות אדריכליים הנעים בין גותי לארט נובו.

1. האטרקציות האייקוניות ביותר של וינה

וינה היא עיר של מוזיקה, תרבות והיסטוריה שניתן לחוות באמצעות האטרקציות האייקוניות ביותר שלה.

האופרה הממלכתית של וינה ניצבת בצומת של שדרת רינגשטראסה וכיכר המוזיאונים. זהו אחד המבנים המפורסמים ביותר של וינה ותוכנן על ידי האדריכלים אוטו וגנר ותיאופיל הנסן. בית האופרה הוא ביתה של התזמורת הפילהרמונית של וינה, שקיימת כבר למעלה ממאתיים שנה. הבניין הוגדר כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

מוזיאון ה- Kunsthistorisches, או מוזיאון האמנות באנגלית, ממוקם בכיכר המוזיאונים ליד ארמון הופבורג. הוא מכיל ציורים מכל התקופות של האמנות האירופית כולל יצירות של רובנס, טיציאן, רמברנדט ואן ריין, מונה ופיקאסו.

וינה היא עיר עם אטרקציות תיירותיות רבות. האייקונים שבהם הם האופרה הממלכתית של וינה, ארמון שנברון והארמון הקיסרי הופבורג.

האופרה הממלכתית של וינה היא אחד מבתי האופרה המפורסמים בעולם. הוא נבנה בשנת 1869 על ידי הקיסר פרנץ יוזף הראשון ואשתו אליזבת. הוא ממוקם בכיכר Karlsplatz, קרוב ל- Karlskirchenstraße ולרחוב Wienzeile.

ארמון שנברון ממוקם כ-12 דקות ממרכז העיר וינה. הוא נבנה בשנת 1715 על ידי הקיסר קרל השישי כמעון קיץ למשפחתו. בארמון יש בסך הכל 1,441 חדרים שיכולים להכיל עד 8,000 איש בו זמנית!

המקומות הטובים ביותר לאכול ולשתות בוינה

וינה היא עיר מלאה בהיסטוריה ותרבות. זה גם ביתם של כמה מהאוכל והשתייה הטעימים ביותר בעולם.

כמה המלצות היכן לאכול ולשתות בזמן הביקור בווינה הן:

– קפה סאכר: בית הקפה האייקוני ביותר בוינה, קפה סאכר קיים מאז 1876. הוא מפורסם בקינוחים שלו אבל הוא מגיש גם מאכלים וינאיים מסורתיים, כמו שניצל וינר.

– The Kaffeehäuser: וינה הייתה פעם ביתם של בתי קפה רבים שנקראו "Kaffeehäuser". כיום נותרו רק שניים, ששניהם שווה ביקור. ההיסטוריה של קפה סנטרל חוזרת לשנת 1860 ועדיין יש בו הרבה מאפיינים מקוריים מאותה תקופה. בית הקפה השני שווה

וינה היא עיר של תענוגות קולינריים. מהמנות הווינאיות המסורתיות ביותר ועד לטרנדים קולינריים חדשים, יש משהו לכל טעם ותקציב.

הנה רשימה של כמה מהמקומות הטובים ביותר לאכול ולשתות בוינה:

1) Café Sacher (www.cafesacher.com): בית הקפה קיים כבר למעלה מ-150 שנה והוא אחד המקומות המפורסמים ביותר בוינה ליהנות מכוס קפה או פרוסת עוגה. הוא גם מפורסם בזכות שטרודל התפוחים שלו שהוגש כאן לראשונה בשנת 1832. בית הקפה מציע ארוחות בוקר, צהריים, ערב וחטיפים מאוחרים בלילה כמו וופלים וכריכי גלידה.
למידע נוסף על וינה המלצות עליך לבדוק ב- xn--8dbbm2a.co.il

2) ארמון שנברון (www.schoenbrunn-palace-wien.

Similar Posts