טיפים לבחירת משרד אדריכלות

לכן, גם אם אתה מחפש סוג מסוים של תיק פרויקטים, אתה עדיין יכול להחליט על סמך ההיקף שאליו החברה מכוונת. בעוד שמוניטין וארנק הם עניינים עסקיים, אתה גם רוצה להבין את הצוות שעובד על פרויקט הבנייה הבא שלך.

עבור החלק של הפיתוח העסקי וההצעת ההצעה של הפרויקט שלך

בקש מהחברה לספק לך צוות פוטנציאלי שיעבוד איתך. שאל אם לחברה יש צוותי מחקר ופיתוח (R + D) שאתה יכול להצטרף. כמו כן, אם אתם מחפשים מישהו שיעזור לכם הן בתכנון והן בבנייה, חפשו חברות המציעות שירותי תכנון ובנייה או ניהול בנייה פנימית.

בדוק עם בונים וסוחרים מקומיים אם הם מכירים אדריכל טוב שאיתו עבדו

לאחר מחקר יסודי של משרדי אדריכלות מקומיים וצמצום מוצלח של רשימת המועמדים שלך, עליך להיפגש עם כל אדריכל בנפרד. היתרונות של פגישה זו יהיו משמעותיים ויחרגו הרבה מעבר לדיונים בפרויקט ובחינת דוגמאות תיקים. אתה יכול לגלות כיצד צוות האדריכלים יגש לפרויקט שלך על ידי שיחה עם בעלי עניין מרכזיים.

הדבר הראשון שצריך לעשות לפני ביקור במשרד אדריכלים

הוא להיות ברור לגבי הצרכים והמטרות של הבניין. צפייה בפרופילים של משרדי אדריכלים תקל עליך להשלים את משרד האדריכלים שלך. ודאו שהאדריכל המועדף עליכם יישאר נקודת הקשר שלכם לאורך כל התהליך לאחר שסיימתם והתחלתם ליצור קשר עם משרדי אדריכלים. חשוב לדעת עם מי תתקשרו במהלך הפרויקט, בין אם זה האדריכל המוביל או מעצב מצוות האדריכלים.

אחד העצות הטובות ביותר לראיונות ששמעתי

הוא שאתה צריך לראיין את החברה באותה תדירות שהיא מראיינת אותך. ראיונות עבודה צריכים להיות דו-סטריים, ואם תתייחס אליהם כך, סביר יותר שתמצא את החברה המתאימה לך. אם תעשה מחקר קטן ותשאל כמה מהשאלות הללו במהלך הראיון שלך, יהיה לך הרבה יותר זמן להחליט אם החברה מתאימה לך. בין אם אתם בונים את בית חלומותיכם או חלל מסחרי חדש, מציאת משרד האדריכלות המתאים תהיה קריטית להצלחתכם.

אחד החלקים החשובים ביותר בכל פרויקט בנייה

הוא בחירת משרד האדריכלים הנכון. למרות שמציאת האדריכל המתאים לפרויקט שלך עשויה לקחת קצת מאמץ, הזמן המושקע במחקר והשוואת האפשרויות שלך בהחלט ישתלם לאחר השלמת הפרויקט. הנה כמה דרכים להבין טוב יותר את תחום האדריכלות כדי שתוכלו לבחור את הסטודיו הטוב ביותר.

אתה יכול לבדוק באינטרנט או במדריך לפרטים על אדריכלים עוסקים או חברות בנייה הרשומות באזור שלך

אתה יכול גם לבקר באתרים כמו Angies List כדי למצוא מידע חשוב מאנשים שיש להם ניסיון ממקור ראשון עם חברות בנייה מקומיות ספציפיות. לאדריכלים ומשרדי בנייה רבים יש אתרי תיקי עבודות מקוונים שתוכלו לגלוש בהם לפני הפנייה אליהם.

לאחר שבדקתם את התיק, תוכלו לקבוע מי בעיר עבד עם החברה שאתם רוצים לשכור. עיין בפורטפוליו שלהם כדי למצוא חברה ששרתה פרויקטים כמוך בעבר.

פנייה לייעוץ מלקוחות קודמים וחברות הנדסה ובנייה אחרות יכול להיות לעזר רב

זה יכול לעזור לך להבין דבר או שניים על האופן שבו האדריכלים הפוטנציאליים שלך טיפלו בפרויקטים קודמים. שאילת לקוחות לשעבר וחברות ייעוץ אחרות על האינטראקציות שלהם עם אדריכלים תיתן לך מושג טוב יותר כיצד הפרויקט שלך יתפתח.

בנוסף לדמי הבנייה

חלק מהאדריכלים מציעים שירותי עיצוב נוספים כגון עיצוב פנים או גינון. אדריכלים יכולים לעזור לך להגדיר את הפרויקט שלך במגוון דרכים, ויכולים גם לערוך מחקרים באתר, לסייע בתכנון ואישורי ייעוד, ולספק שירותים רבים אחרים של תכנון מוקדם.

החריג הברור הוא כאשר יש לך כבר מערכת יחסים טובה עם האדריכל. אתה יכול לצבור ניסיון רב בדרך זו, מכיוון שאתה עשוי לעבוד תחת הדרכתם של מספר אדריכלים, מנהלים ומנהלים, כל אחד מציע את הידע והכישורים שלו.

זו יכולה להיות נקודה חשובה שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת החברה המתאימה לרקע המקצועי שלך

שכן היא גם תגדיר את מגוון הפרויקטים בתיק העבודות שלך. אם אתם פונים למשרד אדריכלות ידוע המתמחה בפרויקטים מסחריים קטנים, חשוב להגדיר סביבו את תיק העבודות שלכם, לפרסם תחילה את מיטב העבודות שלכם בתחום דומה ולאחר מכן פרויקטים נוספים. כשאתה מתחיל לראיין את החברות השונות שאתה שוקל, תרצה לוודא שגישת העיצוב האופיינית שלהן תואמת את המטרות האישיות שלך.

מציאת קבלן כללי ומשרד אדריכלים שעובדים טוב ביחד

היא קריטית לתקשורת טובה ועבודת צוות, לכן תמיד עדיף לשאול את האדריכל שלך לדעתו לגבי מידת ההתאמה שלו לצוות ולסוג הפרויקט . דיונים על ההרגלים האישיים שלכם, העדפות העיצוב, התחביבים ואפילו היחסים המשפחתיים שלכם הם חלק מהמסע הזה ביחד, לכן חשוב מאוד שתבחרו אדריכל שתוכלו לסמוך עליו. אבל קודם כל, אתה צריך להבין כבר מההתחלה למה אדריכל צריך להוביל את הפרויקט שלך, ולא לעצב. אז שאל את השאלות האלה כדי לבחור את האדריכל שיהפוך את החלום שלך לעיצוב בניין מסחרי לחלום.

האדריכלים הטובים ביותר הם אלה שיש להם הבנה טובה של עקרונות הנדסיים ומסוגלים לממש חזון אמנותי

לא משנה מה השאיפה שלך, בחירת אדריכל סימפטי לשיתוף פעולה בונה תקל הרבה יותר על הגשמת החזון שלך. כמובן, מיקוד לפרקטיקה חדשה שאפתנית ללא תיק השקעות ענק יכול להוביל לתוצאות יצירתיות ומתגמלות, כך שאם אתה מוכן לנסות משהו חדש או יש לך מחשבה על פרויקט קטן, שיקולים אחרים כגון מציאת אדריכל באורך הגל שלך ייקחו עדיפות על הניסיון שלהם. …

עוד נקודה חשובה שכדאי לזכור בבחירת סטודיו להתמחות באדריכלות או ניסיון מקצועי

היא תיק הפרויקטים שלהם. וניתן לשפוט זאת לפי פורטפוליו הפרויקטים של החברות והפרויקטים המבוצעים על ידן. סוגי הפרויקטים שמשרד אדריכלות יכול לקחת על עצמו כוללים מגורים, מסחר, בתי חולים, מלונאות, מתחמי משרדים, תעשייה, מבני ציבור/ממשלה, בתים קולקטיביים, מבני תחבורה ציבורית וכו'.

תהליך מציאת, החלטה והעסקת משרד אדריכלים, הנדסה או בנייה לפרויקט הבנייה הבא שלך היא משימה גדולה. זה כנראה כולל רמות מרובות של מקבלי החלטות, משאבים והרבה זמן.

חברה בינתחומית תבטיח מעבר חלק בין כל קנה מידה עיצובי

ובסופו של דבר תיצור מוצר סופי קוהרנטי. עבודה עם חברה שמבינה את הצרכים לטווח הקצר והארוך של פרויקט בנייה היא קריטית. החברות הטובות ביותר מבינות את השלבים הבאים הכרוכים בפרויקט עיצוב ובנייה. פעמים רבות, אדריכלים יהפכו לנקודת התייחסות באזור נתון (מפה לאוזן ונראות מתמדת באמצעות שלטי פרויקט) ויידעו כיצד לנווט את התהליכים המוניציפליים הספציפיים באזור בקלות – למשל, חלק מהאזורים נשלטים על ידי בקרות אדריכליות או נכסים וכן הלאה. …