מבטלים את המנוי לקאנטרי – מעדיפים בריכה בגינה

מבטלים את המנוי לקאנטרי – מעדיפים בריכה בגינה

בילוי בבריכה בחודשי הקיץ וגם בחודשי החורף יכול להיות נפלא, בוודאי כאשר הבריכה היא בבית שלכם. הנה כל הסיבות להתקין בריכה בגינה הפרטית שלכם

תקופת הקורונה המחישה עד כמה שבריריים ועדינים הם החיים. בן רגע כל הבריכות נסגרו, כל הבילויים צומצמו ושגרת החיים השתנתה לבלי הכר. אחת התשובות שמצאו התושבים בישראל ובעולם כולו הוא בריכה בגינה. הבריכה הפרטית איפשרה ליהנות מבילוי רטוב בתקופת הסגר, וגם החזירה את הבילויים המשפחתיים לסדר היום. יש עוד מספר יתרונות בהתקנת בריכה בחצר, הנה כמה מהם.

פחות זיהומים – "הבת שלי הייתה חוזרת מבילוי בבריכה השכונתית עם זיהומים. פעם זה היה בעיניים, פעם בדרכי השתן ופעם בעור. היא מאוד רגישה וכל שינוי ברמת הכלור במים או סניטריה ירודה בבריכה הייתה גורמת לה למצבים בריאותיים לא נעימים. בהחלטה משותפת החלטנו למקם בריכה בחצר וכך לשלוט על רמת הניקיון, על ריכוז הכלור במים ולאפשר לילדה ליהנות בבריכה מבלי לשלם על כך מחיר כבד", אומרת יעל.

אירוח באווירה כייפית – אצל מירב הבית הפך להיות מקום מפגש עבור כל החבר'ה. "הבריכה הופכת להיות מוקד המשיכה וזה מאוד כייף", היא אומרת. "יש הרבה ילדים אצלנו, אירועים משפחתיים נחגגים כאן והבית שלנו הפך להיות המרכז של המשפחה. אמנם זה כרוך בהרבה עבודה, הוצאות ולא מעט אחריות – בעיקר כאשר אנחנו מארחים את ילדי הכיתה של הבנים שלי – אבל בשורה התחתונה זה מאוד משתלם ומהנה".

חיסכון בעלויות – "התקנה של בריכה בחצר כרוכה בעלות ראשונית שיכולה להיות גבוהה, אולם לאחר מכן הוצאות התחזוקה הן די מינוריות", אומר דויד. "בניגוד לזה, מנוי שנתי משפחתי לבריכה זו הוצאה של עשרות אלפי שקלים מידי שנה. לטווח הארוך התקנה של בריכה בחצר היא חיסכון משמעותי בהוצאות המשפחתיות".

עידוד פעילות ספורטיבית – "אחרי שהתקנו את הבריכה בחצר החלטתי לקחת שיעורי שחיה, הפעם אצלי בבית", אומרת כוכבה. "המדריך היה מגיע פעמיים בשבוע ומעביר לי שיעורים. בהתחלה נרתעתי מזה, אבל הבטחתי לעצמי שאם אני מתקינה את הבריכה, אני מתמודדת עם הפוביה שלי ממים שמבוססת על זה שאני פשוט לא יודעת לשחות. אחרי כמה שבועות כבר אזרתי אומץ להיכנס לבד למים והיום – ממרחק של מספר שנים – אני יכולה להגיד ששחיה זה אחד הדברים שגורמים לי להרגע. אני שוחה בבריכה הביתית מידי יום, גם כשקר. אין תענוג גדול מזה".

אווירה יוקרתית – "בריכה בגינה היא סמל סטטוס, בטח כאשר מדובר בבריכה חפורה", אומר דורון. "זה לא כמו בארצות הברית, שם בכל בית כמעט יש בריכה. כאן זה ממש עדות לכך שהצלחת בחיים, שעשית את זה. זו הרגשה נהדרת לדעת שיש לך בבית משהו שעבור אחרים הוא בגדר חלום רחוק".

Similar Posts