מכונות כביסה חדשניות ויעילות

מאז שהמציאו את מכונת הכביסה, החיים השתפרו פלאים. הבגדים מריחים טוב (רוב הזמן), ואין צורך יותר לצאת לכבס את הבגדים בנהר, וטוב שכך, כי כמה נהרות כבר יש בישראל? תחום מכונות הכביסה הלך והתפתח עם השנים, כיום ניתן למצוא בשוק סוגים שונים של דגמים שמשלבים עיצוב, פיצ'רים וטכנולוגיה מתקדמת.

באופן כללי, ניתן לחלק מכונות כביסה לשלוש קטגוריות: מכונה עם פתח עליון, מכונה עם פתח קדמי, ומכונת כביסה משולבת עם מייבש. אז אתם מעוניינים להתחדש במכונת כביסה, אבל ריבוי האופציות מקשה עליכם לעשות את הבחירה. אל דאגה, כל היתרונות של הסוגים השונים לפניכם.

מכונת כביסה עם פתח עליון

מכונת כביסה שמגיעה פתח בחלקה העליון. הסוג הזה היה הנפוץ ביותר בעבר, ועדיין ניתן למצוא אותו בבתים רבים בישראל מכמה סיבות טובות. קודם כל, לא צריך להתכופף יותר מדי על מנת להשתמש בה.

ניתן להכניס את הכביסה ישירות מהסל, ולשלוף אותה בקלות עם סיום המחזור. גישה זו מציגה יתרון משמעותי לאנשים שסובלים מכאבי גב כרוניים. שיקול נוסף הוא שמכונת כביסה עם פתח עליון קטנה יותר בהשוואה לדגמים אחרים, כך שזוהי התאמה מושלמת לבתים קטנים, בלי להתפשר על איכות הכביסה.

מכונת כביסה עם פתח קדמי

מכונת כביסה קלאסית עם פתח בפרונט. סוג זה של מכונות כביסה הוא הנפוץ ביותר בארץ ובעולם, ומגיע עם מגוון יתרונות בולטים:

קיבולת גדולה

הנפח של המכונה גדול ומאפשר הכנסת כמות גדולה של כביסה בכל פעם. ניתן למצוא היום מכונות עם קיבולת של עד 16 קילו, ושימוש נכון בדגמים אלו מאפשר יעילות מקסימלית, צריכת אנרגיה חכמה וחיסכון בכסף.

תוף גדול יותר

רוב הדגמים של מכונות הכביסה עם הפתח העליון מאופיינים בתוף גדול. ככל שהתוף גדול יותר, הוא מאפשר קצב עבודה מהיר יותר (יותר סיבובים לדקה), מה שאומר השגת תפוקה גבוהה לצד יתרון היעילות המרבית.

אפשר להניח עליה מייבש

זה יתרון נוסף לעומת מכונת כביסה עם פתח עליון. תמיד תוכלו להניח עליה מייבש כדי לחסוך במקום חשוב.

מכונת כביסה משולבת עם מייבש

דגם נוסף של מכונות כביסה הוא הדגם המשולב, שימו לב ליתרונות החשובים בבחירה זו:

חיסכון במקום

בעלי בתים רבים רוכשים מכונת כביסה ומייבש בנפרד, מה שמוביל ל"בזבוז מקום". אז אם אין לכם מספיק שטח בבית, מכונה שמשלבת בתוכה גם כביסה וגם מייבש היא הפתרון המושלם!

מחירים מעולים

מן הסתם, מכונת כביסה משולבת עולה יותר ממכונת כביסה רגילה. אבל בהשוואת המחירים בין מכונת כביסה ומייבש בנפרד ומכונת כביסה שמשלבת גם מייבש, מגלים שפער המחירים משמעותי במיוחד.

טכנולוגיה חדשנית

הטכנולוגיה שעליה מושתתת מכונת כביסה משולבת, היא קצת יותר משוכללת מהטכנולוגיה שניתן למצוא בדגמים קלאסיים של מכונות כביסה.

Similar Posts