מסור גקסון

מקס מינגלה, שכיכב בסרט "סיפור המשרתות" של הולו, בבימויו של Teen Spirit, מצטרף לצוות השחקנים כבלש משטרתי כדי לחקור שורה של פשעים קשים. מריסול ניקולס כקפטן אנג'י גרזה עושה רושם ביותר מאופנים. הוא "משרתות" של מינגהלה ומראים שג'קסון הוא עדיין כישרון אמיתי לצפייה. הספירלה היא הפרק התשיעי בזיכיון האימה של ליונסגייט וחובה ואינו ממשיך בדרך הרומנטית שהמחברים המציאו להרוג בני אדם. כריס רוק, סמואל ל 'ג'קסון ומקס מינג'לה נרשמו לסדרה. ליונסגייט שמר את פרטי העלילה בכיסוי, למעט לומר שהוא מציע "מלכודות ערמומיות, רמזים חכמים ומתח במיטבו" שאוהדים יכולים לצפות להם. זו זכיינות שהחלה בשנת 2003 ואבדה פופולריות מאז פאזל, החזרה השמינית ולא כל כך מתקבלת על הסדרה המכובדת בשנת 2017.

היכנס לסופרפאן רוק, מגרש שממציא את עצמו מחדש לא כהמשך , אבל כתפאורה חדשה לגמרי. אם חשבתם שזכיינית המסור תהפוך לרכב לדרכי הקומיקס של רוק, תחשוב שוב.

סמואל ל 'ג'קסון הוסיף את קורות החיים שלו לזיכיון כשהצטרף לכריס רוק לאתחול המסור הקרוב. ג'קסון הפיק את הסרט ועזר לכתוב את התסריט עם פיט גולדפינגר וג'וש סטולברג.

טריילר שייט בג'ונגל חדש שמציג את דמותה של אמילי בלאנט של דוויין ג'ונסון טרם זורם

ליונסגייט הוציאה קליפ "ספירלה" חדש לגמרי של דארן לין בוסמן לפרק האחרון של זיכיון האימה הוותיק SAW בהשתתפות כריס רוק וסמואל ל. ג'קסון. יוצר הסרטים דארן ליננס הוא גם במאי שלושת סרטי ה- SAW.

סמואל ל 'ג'קסון (נולד ב 21 בדצמבר 1948 באמריקה) הופעות מידע בסדרה מארוול סמואל ל' ג'קסון

הוא מפיק ושחקן אמריקאי. המבקרים זכו לשבחים וקיבל פרסים ופרסים רבים. הוא השחקן שסרטיו הניבו את ההכנסה ברוטו הגבוהה ביותר. מרקו ויטו אודו הוא סופר, עיתונאי ומעצב משחקים.

סמואל ל 'ג'קסון לא ימות בלי שראשו נתפס במלכודת דובים הפוכה ונקצץ בקילו בשר מילולי

בסרט "New Saw" מככב כריס רוק בתפקיד הבלש יחזקאל "זיק" בנקס, בלש ערמומי שמעורב במשחק חולני עם תוצאה קטלנית. למרות שכולנו מכירים את ג'קסון כשוטר הוותיק מרקוס בנקס, הוא לא השם הגדול היחיד שמעורב בסרט.

טובין בל

שגילם את ג'ון קרמר בפאזל בסרטי המסור הקודמים, לא חזר לסרט והפך אותו לסרט הראשון בזיכיון שלא הוקרן או בתמונות. בוסמן הסביר שרוצח הסרטים פאזל היה חקיין ולא פאזל עצמו, והסביר כי אין בכוונתו לא לעצב מחדש את בל כדמות. הספירלה מציגה רוצח סדרתי חדש שמחקה את ה- MO של פאזל, רוצח המתכנן מלכודות מורכבות כדי להרוג את קורבנותיו אם הן עושות בחירות שגויות. סמואל ל 'ג'קסון מגלם את מרקוס בנקס, אבי הדמות הראשית של הרוצח זיקה, בלש החוקר את הרוצח שמוצא את עצמו ואת אביו במצב מסוכן שבו שניהם נופלים ל"כוונת הכוכבים "של הרוצח.

הדמות הגתה במהלך שיחה בין רוק לסטולברג כשכתבו את התסריט

רוק הרהר לעצמו שהוא כמו הדמות המקורית המנסרת, ד"ר לורנס גורדון, שנאלץ לחתוך את כף הרגל שלו והם החליטו שזה יהיה מעניין בשבילו לגלם שוטר שנודה על ידי עמיתיו. סמואל ל 'ג'קסון הסכים לשחק את התפקיד על מנת למלא סיטואציה שמעולם לא שיחק לפני כן, כלומר סצנת האקלים בה דמותו תלויה בבובה.

באישורו של ג'קסון, דמיונו שימש לגרסה האולטימטיבית של הדמות הקומית מארוול ניק פיורי. זה היה בין השאר מכיוון שמפיק הכוכב וכריס רוק היה רעיון לאתחול מחדש בבתי הקולנוע.
עבור עוד פרטים נוספים על מסור גקסון ניתן להעיף מבט ב- ishopy.co.il

הבמאי דארן לין בוסמן, ותיק התוכנית, לקח רגע לשאול בזמן ההשבתה האם שחקן העל כוכב ישודר וג'קסון הסכים להצטלם. הבמאי התרשם כל כך שהוא ערך את הצילומים ושלח אותם לכוכבו לבדיקה.

ספירלה

הסרט האחרון בזכיינית הסרטים המתיזים (ראה להלן), עמד בראש הקופות עם תרומתו לזכיינית, והניב מכירות של יותר ממיליארד דולר. על פי וראייטי, הסרט הרוויח 158 מיליון דולר בארה"ב ו -67 מיליון דולר ברחבי העולם. שבעה מתוך שמונה סרטי המסור שפורסמו גרפו יותר מ -100 מיליון דולר.

הסרט אמור היה לצאת לבתי הקולנוע ב -23 באוקטובר 2020, אך הועבר ל -15 במאי כדי לנצל את עונת סרטי הקיץ. כשתיאטראות נפתחו מחדש, ליונסגייט הביא את הסרט לבתי הקולנוע ב 14 במאי.