מערכות מיזוג VRF – יוצרים משרד שמתאים לעובדים

מערכות מיזוג VRF – יוצרים משרד שמתאים לעובדים

עובדים נמצאים שעות רבות במשרדים מידי יום. כדי שהתפוקה שלהם מכל יום עבודה תהיה מקסימלית, מומלץ לדאוג לתנאים נוחים עבורם. מערכות מיזוג VRF יכולות לקדם אתכם לקראת היעד.

ורד היא מנהלת בכירה בחברת היי טק, אשר דורשת מהעובדים שתחתיה להגיע לתוצאות ולעשות את הכי טוב שלהם יום אחרי יום. "ברור לי שעובד שמגיע לעבודה עם תשוקה ורצון לעשות ולהצליח מוסיף הרבה אנרגיה טובה של עשייה לצוות", היא אומרת. "כדי לעודד את העובדים להוציא מעצמם את המיטב, עולם ההייטק מציע חבילה גדולה של הטבות ופינוקים שנועדו לגרום לעובד לשכוח מכל יתר הטרדות והמטלות שלו ולהתמקד בעבודה".

לצד ההטבות והפינוקים עליהם ורד מדברת, יש חשיבות מכרעת גם למה שקורה בתוך המשרד. "מעבר לארוחות מפנקות, מטבח מאובזר, מוצרי מזון מכל העולם ומשרדים מעוצבים במיטב הגאדג'טים, נושא מיזוג האוויר הוא אחד הדברים החשובים ביותר", אומרת ורד. "אנחנו נמצאים שעות על גבי שעות כל יום במשרד, מה שמחייב שמיזוג האוויר יפעל באופן מיטבי ושכולם ירגישו נוח. מטבע הדברים, כל עובד ועובדת אוהבים טמפרטורה אחרת והיה צריך למצוא פיתרון משביע רצון לכולם. מערכות מיזוג VRF נתנו בדיוק את המענה שהיינו צריכים".

אחת הסיבות לכך היא שאת המערכות החדשניות ניתן להרחיב בצורה פשוטה יחסית. "כאשר מספר העובדים גדל, היה צריך לחלק את החלל ליותר משרדים", אומרת ורד. "החשש היה שנצטרך להיגרר לשיפוץ מאסיבי במשרד, מה שיחייב את העובדים לעבוד הרבה מהבית ואותנו כחברה להתנהל באופן שונה ממה שהיינו רוצים. כדי לבחון את הדברים מעוד זווית, פנינו להתייעצות עם אנשי מקצוע מתחום מיזוג האוויר. הגיע אלינו איש מקצוע ששינה לנו את קו המחשבה מקצה לקצה. הוא סיפר על מערכות מיזוג VRF, שניתן להרחיב או לצמצם באופן כזה שמצריך רק התעסקות מינימלית. הבנו שאנחנו צריכים להשבית רק חלק אחד של המשרד, אבל כל יתר העובדים יכולים להמשיך בשגרת יומם. זו הייתה בשורה משמחת לכולנו".

אם כן, מערכות מיזוג VRF מאפשרות חלוקה של זרם האוויר הקר או החם באופן שונה. עובדה זו מאפשרת גם למי שאוהבים לקפוא מקור וגם למי שנהנים ממזג אוויר חם לעבוד אחד לצד השני, מבלי לנהל מאבקים על השלט של המזגן. בנוסף, התאמה של מערכת מיזוג האוויר לצרכים המשתנים היא פשוטה, יעילה ולא כרוכה בהוצאות גבוהות. השילוב של שלושת הנתונים הללו הופך את מערכות מיזוג VRF לבחירה איכותית, מושכלת ומתקדמת. כאשר מוסיפים לכך את העובדה שהקו העיצובי של מערכות המיזוג החדישות יכול להיות מותאם למשרדים והבתים בהם הן מותקנות, מתקבל פיתרון מיזוג אוויר איכותי וידידותי לסביבה. מערכות מיזוג VRF – מיזוג אוויר ששומר על הסביבה ומאפשר איכות חיים כמו שאתם אוהבים.

Similar Posts