מתנות ממותגות שכל עסק צריך להכיר

אנו קוראים ללקוחותינו לזכור תמיד את הקהל, בסיס הלקוחות והאזור שלהם עבור מתנות בעלות השפעה מתמשכת. גם אם אתם מחפשים מישהו באזור שאתם לא מבינים, יש לנו אוסף של מתנות לאנשים העסוקים והתוססים ביותר בחייכם. מדריך המתנות שלנו לשנת 2017 כולל מבחר מתנות של חדשנים והאקרים ידועים, כולל לארי קים, ריאן הובר וויין סאטון.
למידע נוסף על גרומנס מוצרי פרסום ומתנות ממותגות שכל עסק צריך להכיר כדאי לבקר ב- giveaway.co.il

אנו יודעים שבתקופת החגים

בעל העסק האהוב עליך כנראה עסוק מדי בסיעור מוחות ברעיון המבריק הבא שלו כדי לשלוח לך את רשימת המשאלות שלו לחג. זו הסיבה שהגענו לכמה מהחברים המנוסים ביותר שלנו כמו טים פריס, ג'יימס אלטושר וליסה שוגר כדי למצוא את הרעיונות החדשים והיפים ביותר למתנות עבורכם. כדי לעזור לך להפיק את המרב מהמתנה שלך השנה, ריכזנו עבורך את כל מה שאתה צריך לדעת לפני רכישת מתנות לחברה.

אז, אני רוצה לדבר על מה שאנחנו יודעים על מתנות קידום מכירות לבעלי עסקים קטנים וכיצד הם יכולים לעזור לעסק הקטן שלך לצמוח. ריכזתי גם רשימה של 103 מתנות מותאמות אישית, שרבות מהן יכולות להיות מתנות עסקיות מעולות.

מכיוון שניתן למתג את כל המתנות הללו

אתה עשוי לחשוב שאלו הן באופן טבעי המתנות הטובות ביותר לעסק שלך, נקודה. המפתח הוא למצוא מתנה שמראה ללקוח מי אתה עבור החברה ומתקשרת את הערך שאתה משקיע בה. אתה רוצה לוודא שהמתנה שלך מתחשבת, פונקציונלית ועוזרת בדרכו של יזם. בחרו מתנות משמעותיות שהמקבלים לא רק יאהבו לקבל, אלא גם ישתמשו בהן במשך שנים רבות – אחרי הכל, ככל שהם יראו את השם שלכם לעתים קרובות יותר, כך גדל הסיכוי שהם יתקשרו עם העסק שלכם.

כרטיסי ברכה הם חגיגה

אבל אם אתה באמת רוצה שהלקוחות הנפלאים שלך, העובדים והלקוחות הפוטנציאליים שלך יזכרו בחיבה את המותג שלך, זה הזמן להמציא רעיונות נהדרים. שלח מתנה "לא העונה" עוד היום ואולי אפילו תקבל כמה המלצות מהמאמצים שלך. כעת יש לך רעיונות למתנות נהדרות ללקוחות ועסקים חדשים כדי לגרום ללקוחות שלך להרגיש אהובים ומוערכים (ולהמשיך לעשות איתך עסקים).

על ידי הצעת מתנות לחברות לאלה שאתה עובד איתם

אתה תמיד תהיה בחזית ההחלטות העסקיות שלהם ותעזור לשפר את היחס לחברה שלך. שמרו על מתנות בפרופורציה לכמה שהעסק של הלקוח מוציא עליכם כדי לוודא שאף אחד לא מרגיש בנוח עם המתנה. כמו כן, זכור שלחלק מהלקוחות ונותני השירות שלך עשויות להיות הגבלות מחמירות על המתנות שהם יכולים לקבל. בעת הענקת מתנות לעסק, עליך לוודא שלקוחות, ספקים, עובדים ונותני שירות שעשויים לדבר או לתקשר מחוץ למקום העבודה שלך יקבלו את אותן מתנות.

בדרך זו, אתה יכול להראות לקונים וללקוחות שאתה מעריך אותם מבלי לבזבז שעות בתיאום ולדאוג למעקב אחר המתנות שלהם. למרות שישנן דרכים רבות להביע הכרת תודה ללקוחות, מתנות ארגוניות קלות ליישום כחלק מאסטרטגיית התגמול ללקוח.

החזר מתנות מתחשבות לאנשים חרוצים המנהלים את העסק שלך

מתנה ארגונית מעוטרת בלוגו החברה שלך תועיל הן לעובדים והן ללקוחותיכם. מכיוון שלעובדים שלך יש קשר רגשי חזק יותר עם החברה שלך והמותג שלך, מכיוון שהם חלק מהעסק היומיומי, מתנות ממותגות נותנות ערך וערך לאנשים שלך.

כאשר עובדים חוזרים למשרד

להציע להם מתנות ארגוניות ממותגות יכול לעשות הרבה במורל העובדים ובהערכה. בעוד עסקים פועלים לצמצום טביעת הרגל הפחמנית שלהם, הצעת מתנות ארגוניות ידידותיות לסביבה ללקוחות ולעובדים היא טרנד חם שגורם לאנשים להרגיש טוב. הגדלת המכירות, קידום שימור לקוחות והגברת שביעות רצון העובדים הם רק היתרונות של מתן מתנות לחברות ממותגות.

ב-FLASKE

אנו מציעים מגוון של מתנות ממותגות בנות קיימא כדי לפנות ללקוחות, לקונים, לספקים ולעובדים שלך. השתמש בהנחיות אלה כדי לפתח תקציב מתנות הגיוני לעסק שלך, במטרה לקבל החזר על ההשקעה מעובדים נאמנים שמעריכים את המתנות לחברה שאתה מספק. אתה יכול להקצות את התקציב שלך בין תאריכי לוח שנה לכל מה שתרצה שיזהה אותך באופן מיידי, כמה אתה רוצה להשקיע בבניית קשרי לקוחות ומתי אתה מתכנן לחגוג אבני דרך לעובדים כדי שלא תלך שולל.

בין אם זה מספר הפניות החדשות

האחוז שברצונך להקטין את המחזור שלך על ידי, או מספר ההזמנות החדשות מלקוחות, התאימו את התרומות הארגוניות שלכם ליעדים שלכם. התחל לחשוב על המתנות הטובות ביותר עבור כל עסק ברשימה שלך. שקול את הטעמים והתשוקות של האלופים שלך ותן לעצמך מתנה שחשובה להם. אם מתנה פיזית אינה הולמת, תרם תרומה לצדקה בשם הלקוחות שלך והודיע ​​להם שהם יקבלו את הכסף.

מתנות בהתאמה אישית עם שם חברה או לוגו יהפכו אותך לאלוף במותג שלהם ובעסק שהם עובדים קשה עבורו

אלו לא רק מתנות נחמדות ליזמים, הן גם משמשות תזכורת לכמה רחוק הגיע העסק החדש שלהם ומדוע כל אבן דרך שווה לחגוג. למרות שהם עשויים להזדקק רק לכמה מהפריטים האלה בהתחלה, יש לקוות שהם יגדלו את העסק והצוות שלהם עד לנקודה שבה הם צריכים סיטונאי.

שליחת מתנות שימושיות עם לוגו החברה שלך כבר תעמיד את העסק שלך במרכז תשומת הלב של הנמענים. הדפסת הלוגו שלך על מתנות ממותגות חשובה מאוד מכיוון שהיא תעזור לך להפיץ את שם החברה שלך ולהעלות את המודעות לעסק שלך.

לכן

יצירת מתנה ממותגת המחליפה בקבוקי פלסטיק חד פעמיים היא דרך יעילה לחזק את המדיניות הסביבתית של החברה שלך. שנית, בקבוקי מים לשימוש חוזר הם שימושיים, מתאימים לכל הדמוגרפיה, וזולים יחסית, מה שאומר שגם עסקים קטנים וסטארטאפים חדשים יכולים להרשות לעצמם לייצר מתנות ממותגות.

מתנות ממותגות הן כלי שיווקי מרכזי ואחד המרכיבים העיקריים של תוכניות עסקיות רבות

באופן מסורתי, מתנות קידום מכירות מסומנות בלוגו או שם חברה כדי להגביר את המודעות למותג, לשתף זהות ארגונית או לפרסם אירוע. מתנת חברה ייחודית יכולה להיות מותאמת אישית או אישית עם לוגו החברה או הודעת החברה שלך. אם אתם מחפשים פתרון ייחודי ומותאם אישית למתנות לעסק, אנו ממליצים על שירות קונסיירז' שיעזור לכם ליצור מארזי מתנה מותאמים אישית עבור הלקוחות, הלקוחות והמנהלים שלכם.