מתנות עידוד לעובדים בזמן המלחמה – תמיד נחמד לקבל

אוקטובר 2023 היה אחד החודשים הקשים ביותר בהיסטוריה של מדינת ישראל, אולי הקשה מכולם. לצד הקושי, התגלו גם הפנים היפות של אזרחי ישראל, שמיהרו להתגייס ולסייע בכל מקום שבו נדרשה עזרה. תחושת האחדות, שבאה לידי ביטוי מדויק בסלוגן 'ביחד ננצח', חיברה דתיים וחילונים, ערבים ויהודים, שמאל וימין ובעצם את כולנו. גם במקומות העבודה אפשר לזהות את הסולידריות החברתית החשובה כל כך, את המחויבות של העובדים מצד אחד ומצד שני את ההתחשבות של המעסיקים. מתנות מעודדות לעובדים הן עוד דרך מצוינת להעלות את המורל ולחזק את הלכידות, וכאן בעמוד תמצאו המלצות למתנות שכאלה.

מתנות עם מסר חיובי

באופן טבעי המתנה המעודדת ביותר שאפשר להעניק לעובדים, כחלק מתשומת הלב והרצון לשמח, היא ערכות הכוללות פריטים שונים עם מסר חיובי. לדוגמה, ספל שעליו מודפס המשפט "חזקים ביחד" עם חטיפים, חליטות לתה, שוקולדים, קפה, גרעינים, עוגיות ועוד מוצרי מאכל שעושים מתוק בפה ונעים בלב. כמובן שאפשר לבחור גם משפטים אחרים: "ביחד ננצח", "רק דברים טובים", "אין לי ארץ אחרת" או כל מסר מחזק אחר שמתאים לעובדים הספציפיים של העסק. אפשר גם להעשיר את הערכה עם משחקים כגון שש-בש, ג'נגה או קלפים, וכך לעזור לעובדים ליצור זמן איכות משפחתי שמחזק מאוד את הנפש בימים מאתגרים.

מתנות לחורף

קטגוריה אחרת של מתנות שמחממות את הגוף ולכן גם את הלב, ובהתאם יכולות להתאים מאוד לתקופה הזו, היא מוצרים לחורף. גם בקטגוריה הזו יש כמובן מנעד אפשרויות נרחב, כשבין השאר אפשר לחלק לעובדים כירבוליות מפנקות, גרביים מסוגננות, מארזים להכנת תה משובח, מטריות ממותגות ועוד. גם כוס תרמית שבעזרתה יוכלו העובדים והעובדות ליהנות ממשקאות חמים בזמן העבודה בלי לבזבז זמן יקר היא אופציה שכדאי לקחת בחשבון.

מתנות לחנוכה

מלחמת שמחת תורה שנכפתה על ישראל, ושגם בה ננצח, מקשה אמנם על ציון החג הבא בלוח השנה, חנוכה, אבל דווקא בעת הזו כדאי לחגוג אפילו יותר מהרגיל. החג שמציין את ניצחון המכבים על היוונים, את חנוכת בית המקדש וגם ניצחון האור על החושך מסייע לשמור על אופטימיות, ומהווה גם הזדמנות לבילויים משפחתיים משותפים. מתנות מתאימות לעובדים לקראת חנוכה הן חנוכיות שובות לב עם נרות, מטבעות שוקולד לחלוקה לילדים, סביבונים, מארז להכנת סופגניות וגם שילובים בין כל אלה.

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים מתנה לעידוד העובדים והעובדות?

הדגש החשוב ביותר בבחירת מתנה שתעודד את העובדים והעובדות בזמן המלחמה הוא הקפדה על איכות. מוצרים מובחרים יחזיקו מעמד זמן רב יותר (כשמדובר על פריט שנועד לספק תועלת ארוכת טווח), ובאופן כללי ייצרו את הרושם הרצוי – שלחברה אכפת ממי שמתאמצים עבורה גם בימות שגרה וגם בזמני חירום, ולכן היא משקיעה בהם בחזרה.

*** נכתב באדיבות פפירוס – בקרו באתר החברה: https://www.papirus.co.il

Similar Posts