מתקני תצוגה לעסקים – מה חשוב שתדעו?

אם בעבר, היו משווקים ומפרסמים עסקים בטלוויזיה ובמדיה הכתובה, הרי שכיום אפשר לראות שיש המון אפשרויות נוספות בהן ניתן להשתמש. לדוגמה, אפשר לפרסם ברשתות החברתיות וברשת האינטרנט ואפשר גם לפרסם באמצעות מתקני תצוגה לעסקים.
בכתבה הבאה, נרחיב על פרסום באמצעות מתקני תצוגה.

איזה מתקני תצוגה לעסקים קיימים בשוק?

יש כל מיני מתקני תצוגה. להלן חלק מהם:

  • מתקני תצוגה בפורמט של סטנד – מדובר על מתקנים איכותיים המותאמים לסוג המוצרים, לגודל שלהם וכמובן לצרכים של המותג. השימוש בהם נעשה כאשר מציגים את החברה ואת מוצריה בפסטיבלים ותערוכות שונות. באמצעות המתקנים הללו, ניתן להעביר מסרים שיווקיים.
  • מתקני תצוגה שהם מדפים – אין ספק שאפשר להציג מוצרים על כל סוג של מדף. מה שכן, על מנת לייצר את הווייב הנכון, יש למצוא את המדפים המתאימים ביותר.
  • רולאפים ומעמדים לקאפה – ניתן להשתמש בהם על מנת להציג מידע שיווקי.

דגשים לבחירת מתקני תצוגה

השכנעתם שאתם צריכים מתקני תצוגה, מומלץ מאוד שתתחשבו בכל הדגשים הללו:

  • בדקו שהמתקנים שבחרתם אכן תואמים לאופי החנות וגם לאופי המוצרים הנמכרים בה.
  • בצעו התאמה טכנית לחנות שלכם.
  • בדקו את האיכות של מתקני התצוגה בהם אתם מעוניינים.
  • בדקו את החוזק והמידות של מתקני התצוגה.
  • בדקו האם יש צורך בתחזוקה מיוחדת או שמדובר על תחזוקה מינימאלית בלבד.

מתקני תצוגה והשפעה על חווית הלקוח

למה כל כך חשוב להשתמש במתקני תצוגה אם יש לכם חנות משלכם? כי כך המבקרים בחנות שלכם יוכלו להבין בקלות איזה מוצרים אתם מוכרים. במידה והם יהיו מעוניינים במוצרים, הרי שתהליך הרכישה יהיה עוד יותר יעיל. כמו כן, מתקני התצוגה מקלים משמעותית את ההתמצאות של המבקרים בחנות שכן הם יכולים להגיע ישירות למוצרים שהם רוצים לרכוש. כל אלה מתקשרים גם לצד הכלכלי, שכן הרווחים שלכם רק יגדלו וזאת כתוצאה מהרכישות שיבצעו בחנות שלכם.

איפה אפשר לרכוש מתקני תצוגה?

מומלץ להתחיל במציאת חברות המתמחות בשיווק של מתקני תצוגה ושילוט. נסו להריץ חיפוש בגוגל ובדקו פרטים לגבי 2 או 3 חברות מומלצות. את ההמלצות תוכלו לקרוא בכרטיס העסק של החברה המופיע בגוגל. לאחר מכן, בררו גם פרטים נוספים על החברה. לדוגמה, כמה זמן היא קיימת בשוק, האם יש לה היצע גדול של מתקני תצוגה ועוד. בהמשך, בדקו גם את המחירים המבוקשים. כדאי מאוד להגיע לפגישת ייעוץ מסודרת אצל כל אחת מהחברות המומלצות שמצאתם ולבחון את מתקני התצוגה. הדבר יקל משמעותית על תהליך הבחירה שלכם ובסופו של דבר, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את החברה המתאימה שהכי התרשמתם מהשירות שלה, ממתקני התצוגה שהיא מציעה וכמובן מהמחיר המשתלם שהוצע לכם.

שיהיה בהצלחה!