המדריך המלא של נוודות דיגיטלית – איך להפוך למקצוען עצמאי

בעידן זה, יותר אנשים מחפשים הזדמנויות לעבוד מרחוק מכל מקום שהם רוצים. נווד דיגיטלי הוא אדם המסוגל לעבוד מרחוק ממקום השונה ממקום העבודה.

אנשים מנצלים את הנוודות דיגיטלית כבר זמן רב. אבל מה שהם לא יודעים זה שיש גם חסרונות בלהיות נווד דיגיטלי. המאמר יפרט את היתרונות והחסרונות כדי שתוכל להחליט אם להיות נווד דיגיטלי מתאים לך.

יש אנשים שחושבים שברגע שאתה על הכביש, הבעיות שלך נעלמות והחיים שלך הופכים לחופשה אחת גדולה, אבל במציאות יש הרבה חסרונות שמגיעים עם זה. נוודים דיגיטליים צריכים להתמודד עם דברים כמו שכר נמוך או עלויות גבוהות של

תחילת העבודה כנווד דיגיטלי

נווד דיגיטלי הוא אדם שמסתובב בעולם, שמקבל תשלום כדי לבצע עבודה עצמאית עבור סוכנויות דיגיטליות.

במאמר זה, נעבור על כמה מהשלבים שעליך לנקוט כדי להפוך לנווד דיגיטלי מצליח.

כדאי להתחיל בלהבין אילו כישורים יש לך ואילו כישורים אתה רוצה לרכוש. זה יעזור לך להחליט על ההתמחות שלך וזה גם ישפיע על סוג הסוכנות שאליה עליך להגיש בקשה. לאחר שהבנת את ההתמחות שלך, הגיע הזמן להתחיל להגיש מועמדות לכל מיני משרות הזמינות באתרים כמו Upwork או Freelancer.

כיצד למצוא את העבודה המרוחקת הראשונה שלך בנוודות דיגיטלית ומה עליך לשקול לפני קבלתה

עבודות מרחוק נמצאות במגמת עלייה ומציאת העבודה המרוחקת הראשונה שלך יכולה להיות משימה לא פשוטה. אבל הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שאתה מחליט לעשות את הקפיצה.

 • באיזו חברה אני רוצה לעבוד?

 • מהי התרבות בחברה ההיא?

 • האם אני יכול לסמוך על ההנהלה שלהם?

 • כמה כסף הם משלמים?

 • האם יש להם תהליך הצטרפות טוב?

מהי נוודות דיגיטלית?

נוודות דיגיטלית היא אורח חיים שהפך פופולרי בשנים האחרונות. אנשים עם אורח חיים זה נקראים לעתים קרובות נוודים דיגיטליים והם מבלים את זמנם בנסיעות ברחבי העולם.

לפי נתונים סטטיסטיים שונים, כ-4% מאוכלוסיית העולם הם נוודים דיגיטליים שחי אורח חיים נוודים. מספר זה כנראה יוכפל בשנים הקרובות.

6 סיבות מדוע כדאי לך להפוך לאיש מקצוע עצמאי במיקום

 • למקצוענים עצמאיים יש את החופש לעבוד בכל מקום.

 • תעשיית הפרילנסרים גדלה ביותר מ-60% ב-5 השנים האחרונות.

 • פרילנסרים יכולים להציע את המומחיות והכישורים שלהם כשירות, שהוא בעל ערך במיוחד עבור סטארט-אפים ועסקים קטנים.

 • פרילנסרים מרוויחים בדרך כלל יותר מאלה שעובדים במשרה מלאה.

 • הרבה פרילנסרים נהנים מהאתגר ומהמגוון שמגיע עם סוגים שונים של פרויקטים ולקוחות.

 • פרילנסר יכול להיות כל אחד ממקצוען שיווק ועד מפתח תוכנה, עד לאמן, עורך דין או רואה חשבון. ישנן סיבות רבות לאדם להפוך לעצמאי, אך הפופולריות ביותר הן ניידות, גמישות, איזון בין עבודה לחיים ועצמאות כלכלית.

איך להרוויח כסף באינטרנט כנווד דיגיטלי?

שאלה זו עולה לרוב בראשם של אנשים רבים המנסים למצוא דרך להרוויח כסף באינטרנט. עם זאת, אין תשובה אחת שכן זה תלוי בכישורים שלך ובמה שאתה רוצה לעשות.

הדבר הראשון שאתה צריך לדעת על להרוויח כסף באינטרנט כנווד דיגיטלי הוא שלוקח זמן וסבלנות לפני שאתה מתחיל להרוויח משהו. ישנן שיטות רבות זמינות אך חלקן דורשות מיומנויות או ניסיון כדי להצליח.

בתור נווד דיגיטלי, אתה יכול להרוויח כסף באינטרנט בכל מספר דרכים בהתאם למה שאתה טוב בו. אתה יכול לעבוד עבור חברה מבוססת או לקחת את הסיכויים שלך על ידי יצירת עסק נישה משלך. האפשרויות הן אינסופיות אבל דבר אחד משותף – ההתמדה משתלמת!

איך לחיות את חיי החלומות שלך כנוודים דיגיטליים?

"אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואלים אותי היא, "איך אני יכול להפוך לנווד דיגיטלי?"

התשובה לשאלה זו היא כפולה. החלק הראשון שלו הוא מה שאתה צריך לעשות עם מצב החיים הנוכחי שלך. אם אתה לא מרוצה מהעיסוק הנוכחי שלך, אז אתה צריך למצוא משהו שמתאים יותר למי שאתה כאדם. ההיבט השני של זה הוא מה שאתה צריך לעשות לפני היציאה למסע שלך. אתה צריך שיהיו לך את הדברים שיאפשרו לך לחיות בנוחות מבלי להסתמך יותר מדי על דברים בבית".

האנשים שעובדים בנוודות דיגיטלית הם אנשים שמטיילים ברחבי העולם תוך כדי עבודתם מרחוק. הרבה אנשים חולמים בימינו לחיות את חיי החלומות שלהם כנווד דיגיטלי או לפתוח עסק משלהם

היתרונות והחסרונות של עבודה בנוודות דיגיטלית

יש כמה יתרונות בלהיות נווד דיגיטלי. לנווד דיגיטלי יכולים להיות שעות גמישות יותר, הם יכולים לעבוד מכל מקום והם יכולים לקבל איזון טוב יותר בין עבודה לחיים.

החסרונות בלהיות נווד דיגיטלי הם שאולי לא תמיד אתה עובד על הפרויקטים האהובים עליך, המשכורת שלך עשויה שלא לשקף את הניסיון שיש לך וייתכן שלא תקבל את ההטבות של עבודה בחברה כגון אפשרויות פרישה או הטבות בריאות.

איך אתה יכול להיות נווד דיגיטלי

אמנם ישנן דרכים רבות לעבוד מרחוק, אך אחת הפופולריות ביותר היא נווד דיגיטלי.

נווד דיגיטלי עובד עבור חברה דרך האינטרנט, לעתים קרובות על בסיס עצמאי. סוג זה של עבודה יכול להימשך שנים, אבל אתה יכול גם ללכת לנווד דיגיטלי לכמה חודשים כדי לראות מהי החוויה לעבוד מרחוק.

ישנם יתרונות רבים בלהיות נווד דיגיטלי הכוללים הוצאת סיפוק רב יותר מהעבודה שלך, יכולת לנסוע כל הזמן או פשוט להיות בבית כל היום עם הילדים שלך. החיסרון הוא שאתה עלול לאבד כמה הטבות הנלוות לעבודה במשרד, כגון חבילות הטבות ארגוניות.

נוודים דיגיטליים הם קבוצה של עצמאים הבוחרים לנהל אורח חיים בלתי תלוי מיקום ומונחה טכנולוגיה המאפשר להם לטייל ולעבוד מרחוק בכל מקום בעולם

בעוד שרוב העובדים המרוחקים והפרילנסרים הם נוודים דיגיטליים מבחינה טכנית, המונח משמש לרוב לתיאור אנשים שחיים או נוסעים לחו"ל או פנימיים בזמן העבודה. נוודים דיגיטליים עובדים מרחוק במקום להיות נוכחים פיזית במטה או במשרד של החברה. נוודים דיגיטליים יכולים להשתמש באינטרנט אלחוטי, סמארטפונים, קול על IP ו/או יישומים מבוססי ענן כדי לעבוד מרחוק בכל מקום שבו הם גרים או נוסעים.

מגיפת ה-COVID-19 עוררה גל של עובדים מרוחקים

שחלקם הפכו לנוודים דיגיטליים בפעם הראשונה, שבחרו לעבוד במדינה או מדינה חדשה שניתן לבקר בה. במשך זמן רב, נוודים דיגיטליים ועובדים מרוחקים התמודדו עם אי בהירות בעת עבודה תוך כדי נסיעה, ולעתים קרובות הם עוקפים את החוק בכך שהם עובדים בזמן שהם מבקרים במדינה עם אשרת תייר.