שחזור דיסק קשיח

שחזור דיסק קשיח – למי לפנות במקרה הצורך

שחזור דיסק קשיח הוא תהליך של שחזור הנתנוים מדיסק קשיח, זה מקרה דיי קשה שגובל בטעויות או אסונות אך החדשות הטובות הן שיש הרבה חברות לשחזור מידע שיכולות לעזור לכם בשחזור מסוג זה וגם בשחזורים אחרים שנפרט עליהם בהמשך.

מה הוא גיבוי נתונים

גיבוי נתונים הוא תהליך של יצירת עותקים של נתונים במקום בטוח, כך שאם הנתונים המקוריים אובדים או מושמדים, ניתן יהיה לשחזר אותם.

הליך גיבוי נתונים חשוב מכיוון שהוא מגן על הנתונים שלכם מפני אבדן ומאפשר לך לשחזר את הנתונים שלכם אם הם ייפגמו. זה גם מגן עליך מפני תוכנות כופר והתקפות תוכנות זדוניות אחרות.

בנוסף לכך, זה חשוב בשל כך שאם יש הפסקת חשמל או אסון אחר במשרד או במקום העבודה שלכם, אתם עדיין יכולים לגשת לנתונים מהבית ולעבוד עליהם. אם יש לך מחשב נייד עם כונן SSD, גיבוי הנתונים עשוי להספיק. אבל אם לא, אז כדאי גם לגבות את הקבצים שלכם באופן ידני על ידי העתקתם לכונן קשיח חיצוני או CD/DVD.

גיבוי נתונים הוא תהליך של גיבוי נתונים למיקום אחר. זה חשוב מכיוון שהוא מגן על נתונים מפני תקלות חומרה, אסונות טבע וטעויות אנוש.

הסיבות העיקריות לאובדן נתונים וצורך בשחזור?

אובדן נתונים יכול להתרחש כאשר המחשב נכבה בכוונה או חווה אובדן חשמל. אם זה יקרה, כל הנתונים שעדיין לא נכתבו לכונן הקשיח יאבדו.

כל הכוננים הקשיחים עלולים להינזק מסיבות רבות, אך סיבה נפוצה אחת היא תוכנה זדונית. זה יכול להיות גם כשל פיזי כמו בלאי שמוביל לאובדן נתונים.

הצעד הראשון בעת שחזור כונן קשיח הוא זיהוי הבעיה. לאחר שהבנת זאת, תוכל לדעת איזו שיטת שחזור תעבוד בצורה הטובה ביותר עבור המצב שלכם.

מה עושים במצב של אובדן נתונים מדיסק קשיח

אם איבדתם את הכונן הקשיח שלכם, אתם אמורים להיות מוכנים לגרוע מכל. הדבר הראשון שצריך לעשות כשזה קורה הוא להזמין איש מקצוע שיוכל לאבחן ולקבוע כיצד לטפל בזה בצורה הטובה ביותר.

ביצוע שחזור דיסק קשיח הוא הכרחי ביותר על מנת לשחזר את הנתונים שלכם, ב- recoverli נותנים מענה בנוסף למגוון שירותים כגון:

  • שחזור CD/DVD
  • שחזור דיסק קשיח
  • שחזור מחשב נייד
  • שחזור כרטיס זיכרון
  • שחזור קבצים ומחיצות
  • שחזור דיסק און קי

הנה כמה טיפים מה לעשות אם מתרחש אובדן נתונים. לגיבוי, יש לוודא שהגיבוי מתבצע באופן קבוע (ושהדיסקים עצמם מתוחזקים היטב) ולשמור קבצים קריטיים ביותר ממיקום אחד.

הדמיית דיסק תיצור תמונה מלאה של דיסק קשיח בזמן שתוכנת שחזור קבצים משחזרת קבצים שנמחקו או אבדו על ידי סריקת הכונן המלא או בחירת אזורים עם

ישנם שירותי שחזור נתונים רבים שיכולים לעזור ברמה האישית או העסקית.

כיצד למנוע מכונן להינזק מלכתחילה

זה רעיון טוב לגבות באופן קבוע את הנתונים שלכם למקרה שמשהו יקרה למחשב שלכם.

יש כל מיני דרכים לגבות את הנתונים שלכם. אתם יכולים להשתמש בכונן דיסק קשיח חיצוני, או להעלות אותו לשירותי ענן כמו Google Drive או OneDrive. אלו הן כמה מהשיטות הפופולריות ביותר לגיבוי הנתונים שלכם באינטרנט.

אנו מקווים שמאמר זה סיפק לכם את המידע הרלוונטי בעינכם בנושא שחזור דיסק קשיח, אנו מקווים שהמלצתנו עזרה לכם לקבל את המענה הנחוץ ביותר בשבילכם, מקווים שלא תאבדו את הנתונים שלכם משום סיבה, אך אם זה קורה בכל כל סיבה שהי, תדעו שיש לכם למי לפנות.

Similar Posts