שליחת הודעה בטלגרם

שליחת מדיה עשירה לטלגרם היא פשוטה ועקבית, ברוב המקרים כל מה שאתה צריך להכין הוא כתובת URL. עם הדרכה זו, אתה יכול לשלוח הודעות וקבצים באופן מיידי לטלגרם במספר מכשירים. אם אתה רוצה להתחיל להשתמש בטלגרם כדי לשלוח הודעות לחברים שלך, הנה איך להגדיר זאת. בניגוד לרוב אפליקציות העברת ההודעות, טלגרם מאפשרת לך לשלוח מגוון רחב של מידע לחברים שלך.

ברגע שתתחיל לבצע את השלבים האלה, אתה מוכן להתחיל לשמור צ'אטים נוספים. אתה יכול להיכנס לחשבון הטלגרם שלך בכל מכשיר ולהמשיך לראות את ההודעות והקבצים השמורים שלך. אז, השלבים הבאים יראו לך כיצד לגשת להודעות שמורות בטלגרם.

אם יש לך מכשיר Synology או NAS אחר

תוכל גם להגדיר את ההגדרות לשליחת התראות והודעות דרך ה-API של Telegram bot. לדוגמה, אתה יכול לבחור "מצב פרטיות" לפני יצירת בוט טלגרם לצ'אט קבוצתי. אתה יכול גם לבחור להשמיד הודעות צ'אט סודיות, מה שאומר שהן נמחקות בבטחה לאחר פרק זמן מוגדר.

אתה יכול לשלוח הזמנה להצטרף לצ'אט על ידי הקשה על שמו של חבר שעדיין לא משתמש בטלגרם. כדי להשתמש בבוט החדש שלך לשליחת הודעות, עליך להוסיף את הבוט שלך כחבר קבוצה לצ'אט הרצוי בטלגרם.

ניתן להשיג את השדה הזה על ידי עדכון בהודעה הנכנסת

מכיוון שהרובוט יכול להיות חבר בערוץ כאשר הוא נוצר. אם מישהו עונה להודעה הראשונה בערוץ, ניתן למצוא אותה רק ב-Reply_to_message. מבחינה טכנית, ההודעות הללו הן נתונים כפולים שנשלחים בכמויות גדולות, שהם למעשה ספאם.

דרך חלופית (וטובה יותר) לשלוח הודעות בכמות גדולה של טלגרם המטרה שלך

היא בהחלט פרסום. אני מניח שהמטרה שלך היא לשלוח הודעות לרשימת הלקוחות הנוכחית שלך או להגדיל את המנויים שלך לערוץ הטלגרם. במאמר זה, אסביר הכל על שליחת הודעות בכמות גדולה של טלגרם.

אז

בפוסט זה, אנו הולכים להראות לך כיצד לשלוח הודעה למשתמש בטלגרם באמצעות Python. עם זאת, בזמן הפרסום, שליחת הודעות לטלגרם אינה קלה כמו לחיצה על הודעה חדשה ובחירת שם המשתמש שלך. כדי לשלוח הודעות בתפזורת באמצעות טלגרם, עליך להשתמש בתוכנה מיוחדת שנכתבה עבור פעילות זו.

לדוגמה

אם המוצר שלך הוא מדריך לימוד, הודעות טקסט נשלחות ישירות למספר רב של תלמידים. בוטים יכולים כעת לשלוח הודעות קוליות עד 50MB; מגבלה זו עשויה להשתנות בעתיד. טלגרם אינה תומכת כעת בהודעות בכמות גדולה, כגון התראות. כדי למנוע חריגה ממגבלות הקצב, כמו למשל בעת שליחת הודעות בקצב של 30 משתמשים בשנייה, שקול לפזר אותן על פני מרווחים ארוכים יותר, כגון 8-12 שעות.

לחלופין, אם אתה משתמש בנתונים ניידים כדי לשלוח הודעות טלגרם, הקפד לכבות את ה-Wi-Fi בטלפון שלך, מכיוון שהוא עשוי לנסות להתחבר כדי לפתוח Wi-Fi. מסיבה זו, שירות טלגרם אינו יכול לגלות אם ההודעה שלך הגיעה למכשיר מסוים.

בצ'אטים קבוצתיים של טלגרם

סימן ביקורת בודד עדיין אומר שההודעה שלך נשלחה לשרת. בדיקה כפולה של הצ'אט הקבוצתי פירושה שלפחות אדם אחד קרא את ההודעה שלך, אבל טלגרם לא תעקוב אחר מי זה. זה אומר שכולם תמיד ידעו אם הודעות הטלגרם שלהם נקראו. זו הסיבה שגם אם תשלח הודעות דומות ל-20 אנשים בקהל שלך, טלגרם תסגור את חשבונך.

החיסרון היחיד

הוא שכל ההודעות שלך מאוחסנות בצ'אט. אז כשאתה מחפש הודעות או תמונות חשובות, החלקה למעלה יכולה להיות טרחה. אז כשאתה מחפש הודעות או תמונות חשובות, החלקה למעלה יכולה להיות טרחה. בין אם אתה מנסה לשלוח הודעה לעמית לעבודה, לשוחח בצ'אט עם חברים או להגיב בצ'אט קבוצתי, אי היכולת לכתוב טקסט זה מתסכל.

אם אינך בטוח אם הבעיה

היא בטלגרם במכשיר שלך או בטלגרם עצמו, הנה כמה סיבות נפוצות מדוע אינך יכול לשלוח הודעות בטלגרם. אם אינך יכול לשלוח הודעות, מתקשה לעדכן את האפליקציה, או תוהה אם טלגרם מושבת, יש לנו את כל התשובות כאן. אם עדכנתם את אפליקציית טלגרם לגרסה העדכנית ביותר ועדיין לא מצליחים לשלוח הודעות, השלב הבא הוא להסיר את התקנת האפליקציה מהמכשיר ולהתקין אותה מחדש.

בטלגרם

תראה סמל שעון כאשר האפליקציה תשלח את ההודעה שלך. לבסוף, שני סימני ביקורת בטלגרם מציינים שאדם אחר פתח את השיחה שלך וראה הודעה חדשה. המצב מוגדר ל-5 שניות או פחות (לקוח טלגרם מנקה את מצב החיוג שלו כאשר מגיעה הודעה מהבוט שלך).

לאחר לחיצה על כפתור השליחה

ההודעה תופיע ברשימת ההודעות. אפליקציות טלגרם שמקבלות את ההודעה מציגות למשתמש את המקלדת שלך. בכל פעם שהבוט שלך שולח הודעה, הוא יכול להחליק את האצבע על פני המקלדת הייעודית עם אפשרויות תגובה מוגדרות מראש. טלגרם תשלח לך מיד הודעת SMS עם קוד בן ארבע ספרות כדי לוודא שזה המספר האמיתי שלך.

שלא כמו אפליקציות הודעות אחרות

טלגרם גם נותנת לך את היכולת לשוחח בצ'אט ולשוחח עם אנשים שלא ניתן לשמור באנשי הקשר שלך. עכשיו אתה יכול לשלוח הודעה לכל אחד מהחברים הלא שגרתיים שלך באמצעות טלגרם. עכשיו אתה יודע איך לגלות אם בן השיח קרא את ההודעה שלך בוואטסאפ או בטלגרם.

למען תאימות לאחור, זה יכיל משתמש שולח מזויף בצ'אטים ללא ערוץ אם ההודעה נשלחה מטעם הצ'אט. אם משתמש רוצה לקבל הודעה בהקשר מסוים, הוא הופך לחבר בערוץ או בקבוצה.

אבל קבלת פרסום ממספר זרים זה בכלל לא נעים (תארו לעצמכם שהמשתמש צריך גם את המוצר המוזכר בפרסומת, האם הוא יאמין בקלות לפרסומת הזו?). מצד שני, המשתמשים שיקבלו את ההודעה שלך לא יבטחו בך בגלל דרך האינטראקציה הלא אמינה.

וגם אם תנסה לצלם צילום מסך של ההודעה

האפליקציה תשלח הודעה לשולח. בנוסף, טלגרם מספקת הצפנה מקצה לקצה לכל ההודעות בין השולח לנמען. להוסיף את הדובדבן שבקצפת, אבל מתן הודעות "סודיות" הוא יתרון לכל המשתמשים בו. כל ההודעות שנשלחות בחלון זה מוצפנות, מה שאומר שלאף אחד אחר לא תהיה גישה לצ'אט, אפילו לא לטלגרם.

מכיוון שהצ'אטים שלך מאוחסנים בענן

אתה יכול לשמור כמעט כל קובץ עם טלגרם. אם אתה משתמש ב-PowerShell וברצונך להוסיף הודעות טלגרם, בדוק את PoshGram. טלגרם היא אפליקציית הודעות ענן קלה לשימוש ושימושית מאוד בשל התאימות בין הפלטפורמות שלה. טלגרם היא לא רק וואטסאפ או כל אפליקציית מסרים מידיים אחרת.

לפרטים מורחבים אודות שליחת הודעה בטלגרם כדאי לבקר באתר lookiapp.com

Similar Posts