חברות-שילוח
|

3 דברים שחשוב לדעת על חברות שילוח

בישראל יש מספר חברות שילוח ונשאלת השאלה כיצד לבחור את זו שהכי מומלץ לשתף איתה פעולה. הנה כמה נקודות שיכולות לעזור לכם בקבלת החלטה

חברות שילוח בינלאומי עוסקות לרוב ביבוא או ביצוא של חפצים שונים ומגוונים מישראל למדינות העולם או בכיוון ההפוך. לאור העובדה שיש היצע רחב של חברות שילוח, נשאלת השאלה כיצד אפשר לבחור את החברה שאיתה לשתף פעולה. כדי לענות על השאלה, אספנו כמה כיווני חשיבה שכדאי להביא בחשבון לפני שמקבלים החלטה:

  • ניסיון קודם – חברות שילוח קמות ונופלות על הידע והניסיון המקצועי שהן מביאות עימן. חברת שילוח חדשה אולי יכולה להציע מחירי חדירה אטרקטיביים, אולם לא בהכרח תצליח ללוות אתכם במקרים בלתי צפויים בשל היעדר הניסיון והקשרים הנדרשים כדי לקבל תשובות בזמן אמת. עדיף לבחור בחברת שילוח בעלת ידע וניסיון בתחום, כזאת שנותנת תמורה מלאה בערך לכסף שלכם.
  • איכות השירות – חברות שילוח מעסיקות מוקדי שירות לקוחות. יחד עם זאת, כאשר המשלוח שלכם מתעקב או שארעה תקלה כלשהי, מעבר בין נציג אחד לאחר יכולה להיות מורטת עצבים. לכן, ההמלצה היא לבחור בחברת שילוח שמצוותת לכם נציג שירות ספציפי, שילווה אתכם באופן אישי לאורך תהליך השילוח. נציג כזה יהיה מעודכן אונליין במתרחש עם המשלוח ויהיה מסוגל לתת תשובות לכל שאלה באופן מיידי.
  • אחריות – אמנם אנחנו מנסים לחוש ודאות בהתנהלות האישית והעסקית היום יומית, אולם אירועים בלתי צפויים מתרחשים חדשות לבקרים וכדאי שחברת השילוח תהיה מסוגלת לתת מענה. אחד המענים האפשריים הוא אחריות עבור המשלוח. אחריות שכזו אמנם תהיה כרוכה בעלות נוספת מצדכם, אולם במקרה של תקלה תוכלו לקבל פיצוי על עוגמת הנפש, העיכוב או הפגיעה במוצרים שאמורים היו להגיע ליעדם.
  • שירות מקצה לקצה – ישנן חברות שילוח אשר מעסיקות קבלני משנה מקומיים, אשר קולטים את הסחורה שאתם משנעים ובעצם מביאים אותה אל היעד. עבודה עם קבלני משנה יכולה לגרום למצב שדברים נופלים בין הכסאות והשירות שאתם מקבלים הוא לא איכותי כפי שציפיתם. כדי למנוע מצבים כגון אלו, מומלץ לוודא שחברת השילוח אחראית על המשלוח לכל אורך הדרךף מרגע האיסוף ועד רגע ההגעה ליעד.
  • מחיר – מטבע הדברים כל אדם בין אם הוא אדם פרטי או בעל חברה – מבקש לצמצם עלויות ולמקסם תועלות. כדאי לעשות סקר שוק בין החברות השונות, לבדוק מה כל אחת מציעה ולבחור בזו שמעניקה תמהיל בין מחיר הוגן, שירות מנצח וניסיון.
  • תחום התמחות – יש חברות שילוח שמתמחות בשינוע חפצים מסוימים, למשל חפצי אומנות יקרי ערך. אם אתם מבקשים לשנע חפצים יחודיים, מומלץ לבחור בחברה שמתמחה בתחום, תעניק לכם שירות איכותי ותביא את החפצים אל היעד.

Similar Posts