שדרוגים שתרצו להכניס לחדר השינה

5 שדרוגים שתרצו להכניס לחדר השינה

אם פעם חדר שינה היה רק חדר שינה, הרי שכיום חדר השינה מציע הרבה יותר. בחדר השינה רואים טלוויזיה, אוכלים ארוחות ערב מאוחרות, קוראים ספרים, עובדים מהלפטופ (צריך לאסור את זה), שוקעים ברשתות החברתיות (גם את זה), מתארגנים לקראת יציאה, עושים מדיטציה וכדומה – כל אחד וההרגלים שלו.

עם זאת, כיוון שבחדר השינה המודרני עושים הרבה יותר מאשר רק לישון, מוטב להכיר מגוון גדג'טים שישדרגו פלאים את השהייה במרחב הכה ייחודי, אלא אם כן מתכוונים לשנות הרגלים ולחזור לשהות כמה שיותר במרחב "הציבורי", היכן ששאר בני המשפחה מסתובבים.

אלו התוספות שמגיעות לחדר השינה שלכם

 1. מיטה מתכווננת
  כיוון שבמיטה לא רק ישנים, אלא גם קוראים, אוכלים וכדומה, טוב לדעת שקיים מבחר גדול ואיכותי של מיטות מתכווננות. מדובר במיטות שמציעות שליטה מלאה עבור השיפוע הרצוי באזור הגב והרגליים, ואף כל אחד מבני הזוג מוזמן לייצר את הפוזיציה הרצויה מבחינתו. אז אם עד היום הסתפקתם בלהציב כרית נוספת מאחורי הגב (כדי לייצר תמיכה), טוב לדעת שמחכה לכם עולם שלם של אפשרויות נוחות וסופר מפנקות.
 1. מערכת סאונד
  רבים מתנגדים להציב טלוויזיה בחדר השינה, אך מי שמנסה, מהר מאוד מגלה עולם חדש של נוחות. יותר אין צורך לגרד את עצמכם מהספה למיטה, אלא בהנחה שכבר צחצחתם שיניים, רק נותר לכבות ולהירדם. עם זאת, העובדה שהטלוויזיה בחדר השינה, אינה אומרת שלא ניתן ליהנות מאיכות סאונד מדהימה, ממש כפי שניתן למצוא בסלון. כיום קיימים מגוון רמקולים יחסית קטנים שמספקים סאב וופר, עמדות מאסטר וכדומה, כך שניתן לחוש כמו בקולנוע VIP, רק מתחת לשמיכה.
 1. מקרר אישי
  מכירים את זה שאחרי שיום מתיש נגמר רק מתחשק בירה קרה, גלידה טעימה, או לפתוח בקבוק יין טוב? עכשיו תדמיינו לעצמכם שיש מקרר יינות אישי ממש בחדר השינה. לא השתכנעתם? קחו בחשבון שברגע שהמקרר בחדר השינה, בהגדרה הוא שייך לכם (וכל מה שבתוכו), כך שלא מגלים ברגע האחרון שהגלידה נחטפה ע"י הילדים. מחפשים סיבה נוספת? בזכות עיצוב נכון, מקרר יינות אישי לצד סט כוסות יין יכול להיות סופר מרשים ואף להוות מחווה רומנטית.
 1. סט מצעים יוקרתי
  אין ספק שלא כיף לשלם הרבה עבור מצעים. מצד שני, תמיד טוב שיש זוג אחד של מצעים יוקרתיים בארון, כך שמדי פעם זוכים להפוך את חדר השינה לחדר של מלון יוקרה. כלומר ממש כפי שיש בגדים שמיועדים לאירועים, כך גם מגיע לאותו מזרון זוגי שישנים עליו מדי יום, להפוך מדי פעם למיטה מרשימה, מזמינה ומרהיבה. סט אחד יוקרתי ומיוחד, זה כל מה שצריך!
 1. מדף השראה
  בחדר השינה מתעוררים בכל בוקר מחדש, ועל כן כאשר קשה לצאת ממתחת לשמיכה והמחשבה על עוד יום שגרתי מצריכה לקחת נשימה עמוקה, טוב שיש בחדר השינה קיר/מדף השראה. הרעיון הוא להשקיע בעיצוב שיסייע לצאת מהמיטה עם תחושה טובה. זה יכול להיות משפט שמעניק השראה, תמונה של המשפחה, בובה ילדותית שמעלה חיוך, תמונה של יעד שמתכוונים לטייל בו, מזכרת מטיול זוגי, עציץ משגע שמפיץ תחושה חיונית ועוד.

Similar Posts